Nedeľa 14. júl, meniny má Kamil

Osobnostný rozvoj

Ponúkame kvalitné články na témy – osobný rozvoj a osobný rast.

Zdravie v jeseni

Zdravie v jeseni

Začiatok jesene patrí žalúdku a slezine. Nerovnováha v žalúdku a v slezine spôsobuje najmä príliš silné prežívanie starostí, či už o seba, o budúcnosť, alebo o svojich blízkych, preto si dávajte na jeseň pozor na prehnané prejavy účasti
Čítajte viac
Majte jeseň, ako sa patrí

Majte jeseň, ako sa patrí

Múdry človek by mal vedieť, že zdravie je jeho najcennejší majetok - povedal kedysi Hippokrates, otec medicíny. V rámci tohto hesla by sme mali pamätať, že každé ročné obdobie nesie so sebou iné farby, vône, chute, pocity. Ak to nerešpektujeme, s príchodom jesene sa aj na našom zdraví môže prejaviť disharmónia spôsobená rôznymi faktormi.
Čítajte viac
Kurz Komunikácia 2012

Kurz Komunikácia 2012

Od roku 2012 sa zmenili vibrácie zeme a zmenila sa tým aj komunikácia, už nejde o silu argumentov, ale o schopnosť pochopiť jeden druhého. Zdravá komunikácia je jemnejšia, zábavnejšia, plná ochoty. Obsahuje menej hnevu, ale viac empatie. Tak ako sa dá naučiť cudzí jazyk, dá sa aj ten svoj cizelovať v prospech svojho zdravia a šťastia.
Čítajte viac
Raymond Moody opäť v Bratislave

Raymond Moody opäť v Bratislave

„Prorok je ten kto vidí ďaleko dopredu, ale súčasne žije pre prítomný okamih,lebo budúcnosť sa začína dnes.“ Toto sú slová klasika, ktoré súčasne vypovedajú o pripravovanej akcii Život po živote / a inšpirácia prítomným okamihom/. Stretnutie s Raymondom Moodym a hosťami.
Čítajte viac