Streda 19. jún, meniny má Alfréd

Nalaďte si telo i dušu liečivými ladičkami. Rozhovor s terapeutkou Alenou Wagnerovou

Veda prichádza na to, čo mystici mnohých tradícií už dávno vedia: Celý vesmír, všetko čo existuje na fyzickej, mentálnej, emocionálnej a duchovnej úrovni je vytvorené na základe vibrácií. Dokonca aj veci, ktoré sa zdajú byť pevnými sú v podstate energiou. Teda aj naše telo je tvorené frekvenciami a vibruje.

Choroba znamená nesprávnu frekvenciu tela (“rozladenie“) a liečebný zákrok znamená zmenu frekvencie tela na správnu (teda “naladenie“). Keď "zdravé" zvukové vlny prenikajú telom, dochádza v jeho bunkách k vibrácii, ktorá dokáže navrátiť zdravie alebo môže zdravé telo posilniť a urobiť ho odolným voči chorobám. Zvukové vlny sa prenášajú pomocou tkaniva, kostí, buniek, pretože voda, ktorá nás tvorí z prevažnej časti, je dokonalým vodičom. Sme preto ako zvláštny hudobný nástroj. Každý atóm, orgán, každá častica, bunka, tkanivo neustále vysiela duchovné, fyzické, emocionálne a myšlienkové vlny. Zvuk človeku pomáha uvoľňovať nervy, potlačené energie, negatívne emócie, napätie z vyčerpanej energie, vytvára endorfíny, čistí mentálny a emocionálny systém. Po takomto dôkladnom odblokovaní je telo schopné samoliečiaceho procesu.

Terapeutické ladičky sú kovové vidlice, ktoré sa nárazom o tvrdú podložku rozkmitajú a vydávajú príjemné počuteľné chvenie - každá ladička má presne stanovený kmitočet (na 2 desatinné miesta Hz). Podľa zákona rezonancie sa vibrácia prenáša do nášho tela. Tieto frekvencie z ladičiek sú pre naše telo harmonizujúce, teda liečivé.

Viac o naladení, liečení i vlastnej neľahkej životnej púti sa dozviete v nasledujúcom videu od sympatickej a veľmi úprimnej terapeutky, ale hlavne krásnej bytosti, Aleny Wagnerovej. Príjemné sledovanie a počúvanie prajeme:

---

Nalaďte si telo i dušu liečivými ladičkami.

---


OK2_Image2


Múdrosť na dnes

„Priemerný učiteľ rozpráva. Dobrý učiteľ vysvetľuje. Výborný učiteľ ukazuje. Najlepší učiteľ inšpiruje."

Čítali ste už ?