Utorok 2. marec, meniny má Anežka

Nikolaj Kudrjašov - Uvoľnenie tela vlnovým a vedomým pohybom

Nikolaj Ivanovič Kudrjašov je ruský športový psychológ, spisovateľ a člen rôznych vedeckých inštitúcií. Jeho cvičebný systém Vlnového pohybu umožňuje celkom novým spôsobom vnímať svoje telo. Jednoduché, príjemné cviky vám dajú pružnosť, silu, zdravie, psychickú pohodu; budete vďaka nim oveľa intenzívnejšie a radostnejšie využívať všetky svoje fyzické možnosti (napríklad aj pri sexe) a pozdvihnete sa na novú úroveň. Cvičenie je postavené na starodávnom učení Hyperborejcov, ktoré hovorí, že všetko na svete funguje na princípe vlny. Pohyb je esencia života, a ak uvedieme pohyb vlny do motoriky človeka, vieme dosiahňuť výnimočných liečebných účinkov a iných pozitívnych zmien v živote človeka (po vzťahovej, komunikačnej, biznisovej či finančnej stránke).

Nikolaj Kudrjašov hovorí: „Uvedom si svoje telo a zákony ktoré ho menia a spoznáš celý svet“. Podstatou vlnových techník je uvedomiť si samého seba, svoje telo, akoby vojsť do seba. Všetko vo svete sa pohybuje na základe zákonov vlny. Vlastnosti vlny sú unikátne. Telesná vlna, to je následnosť svalových reakcií jednotlivých svalov a skupín svalov,  je nezlučiteľná s blokmi, stuhnutiami, tvrdosťou v tele. Ak dosiahneme uvoľnenie tela, dosiahneme uvoľnenie mysle

Veľmi nás teší, že sa nám naskytla možnosť natočiť s pánom Kudrjašovom príjemný a nenútený rozhovor. Veríme, že sa bude páčiť aj vám:

-

-


A ešte zopár obrázkov z natáčania:

Image7_1

 -

Image4

-

Image2

 -

Image3_1

O zábavné momenty v rozhovore nebola núdza :)Múdrosť na dnes

„Keby sme sa vytrvalo a pohotovo venovali tomu málu, čo vieme urobiť, čoskoro by sme s prekvapením zistili, ako málo je toho, čo nedokážeme."

Čítali ste už ?