Utorok 28. máj, meniny má Viliam

Návrat k znalostiam duše. Rozhovor s profesorom Dr. Arkadijom Petrovom

Niekto by povedal zázrak a ja vravím: zázraky neexistujú, sú len veci, na ktoré sme sa ešte nerozpamätali. Aspoň veľká väčšina z nás. Sledovať tých, čo sú už vyššie, dáva aj nám krídla. Jedným z nich je profesor Arkadij Naumovič Petrov.

Dr. Arkadij Naumovič Petrov je vedec, jasnovidec, liečiteľ - má doktorát z filozofie a bol riaditeľom najvýznamnejšieho vydavateľského domu v Rusku "Hudlit".

Ako zaprisahaný ateista sa dostal v roku 1996 do nemocnice s ťažkým ochorením obličiek. Čakala ho operácia, pri ktorej mu mali odobrať jednu obličku. Posledné dni pred operáciou mu nedávali veľa nádeje. Zväčša počúval pochmúrne predpovede lekárov na svoj stav a ešte černejšie prognózy do budúcnosti.

V noci pred operáciou sa zrazu stal zázrak. Zrazu sa v duchu preniesol do dávnych, dávnych čias a na vnútornej obrazovke sa mu premietali jeho životy, jeho významné činy a rozpomínal sa na vedomosti, ktoré už raz získal. Súčasne dostával úlohy, ktoré stoja pred ním. Všetko mu bolo neskôr umožnené zaznamenať. Tak vznikla kniha Strom života.

Všetky deje a súvislosti z minulosti boli veľmi presné, informácie o stvorení sveta boli detailné. Dostával návody ako sa udržiavala večná mladosť, ako sa tvorila nesmrteľnosť, akým jednoduchým spôsobom sa vytvárali nové orgány a liečili staré problémy. Defilovali pred ním obrazy vzniku sveta cez posvätnú geometriu, vlnenie, rytmus. Všetko bolo prestúpené impulzom života a bolo veľmi presne matematicky definované. „áno“, potvrdzuje A.Petrov „rytmus života je veľmi presne daný naším Stvoriteľom , pochádza z poľa nekonečného vývoja vesmíru.“

Nemusím hádam ani napísať, že sa cez noc zázračne vyliečil a nechal v nemocnici iba svoju ateistickú dušu. Domov sa vrátil plne veriaci človek, podľa ktorého mu viera v Stvoriteľa a jeho dielo v plnej miere navrátila zdravie. Lekári dodnes nechápu, čo sa vlastne odohralo tej noci v ich nemocnici. Vedia jedine to, že prišiel chorý, odišiel zdravý. A to bez ich zákroku.

Jeho rozpomenutím sa na spôsob liečby, ktorú už poznal priniesol na svet nové dimenzie liečby, ktoré boli normálne za čias, keď po zemi chodil Kristus. Mentálne obnovenie samoregulačného systému zdravia v tele. Telo má v sebe zakódované všetko k tomu, aby sme boli zdraví, len niekto musí stlačiť štartér.

Po odchode z nemocnice napísal svoju slávnu trilógiu: Zachráň seba, Zachráň svet v sebe, Zachráň svet okolo seba.

Aj písanie kníh, ktoré sú hotové za jeden dva mesiace je neopísateľný zážitok. Knihy píše tak, že si sadne na stoličku vezme papier a pero a vypne mozog. Ruka píše a on ani presne nevie čo. Potom sa stáva, že predslov k jeho dielam píšu rôzni vedci, akademici, odborníci na matematiku, biológiu, chémiu... a ďakujú mu za nové prevratné informácie z ich oblasti. Naposledy ho navštívila jedna ukrajinská vedecká pracovníčka z oblasti optiky a ospravedlňovala sa, že používa výsledky jeho výskumov na urýchlenie istých postupov. Je jej to nepríjemné, lebo o ceny, ktoré takto získava sa s ním nemá ako podeliť. Ubezpečil ju, že optike naozaj nerozumie a tie informácie sú tam pre tých, ktorí ich vedia rozvíjať. On je iba zapisovateľom správ, ktoré chodia zhora.

Niekedy sa mu ľudia sťažujú, že nechápu logiku vecí opísaných v knihách. Keď sa na to pýtal „hore“, spýtali sa ho, aký význam by malo písať iba o veciach, ktoré vieme teraz pochopiť. Človek , ak sa má rozvíjať, musí trocha bádať, urobiť pár krokov pre svoj rozvoj. Sám Arkadij priznáva, že nie vždy všetkému, čo písal aj rozumel.

Zmyslom všetkých kníh A.Petrova (dodnes 22 kníh) je, zbaviť ľudí strachu, pomôcť im nájsť zmysel života, pomáhajú pri raste osobného vedomia, podporujú možnosť pochopiť aktívnu úlohu človeka ako večného tvorcu, vždy však v súlade s vesmírnymi zákonmi. Vedú človeka k prijatiu večnej mladosti, nesmrteľnosti, ale rovnako k pochopeniu, že vždy je dôležité tu a teraz.

To sú momentálne hlavné témy, ktorým sa venuje v súlade s vesmírnymi príkazmi. Fascinujúca bola jeho nedávna minulosť, keď mal za úlohu dokázať vedecky, že obnova ľudských orgánov je možná aj bez chirurgického zákroku. Predĺžiť nohu, vrátiť vyoperovaný žlčník alebo obličku nebol problém, väčší problém bol, aby lekári, ktorí tento orgán odobrali, boli ochotní potvrdiť, že je opäť tam, kde má byť a navyše celkom zdravý. A načo to bolo potrebné?

Aby sa mohli veci pohnúť a stať sa všeobecne platnými je treba istý „kritický“ počet ľudí, ktorí tomu bezvýhradne veria. Potom sa záležitosť stane prirodzenou formou prejavu. Keďže som v čase návštevy pána Petrova v Brne riešila problém so zubom, zaujala ma možnosť úplnej regenerácie zubu. Ako vraví profesor, bez problémov, ale koľkí z vás sú ochotní uveriť, že zubári zahodia kliešte a vŕtačky? Samozrejme obnovenie aj iných orgánov je v podstate maličkosť. Ak to vieš. Dnes je možné prihlásiť sa na kurzy a semináre A.Petrova. Všetky stupne nevedie sám, ale ten majstrovský má naplno v rukách iba on. Ak vám zažiarili očká a už sa vidíte na kurze, musím vás upozorniť, že aj tu platí: bez práce nie sú koláče. Použiť tieto zručnosti v praxi predpokladá naozaj sústredený každodenný tréning. Výsledky sú ohromujúce. Napríklad taká večná mladosť. Arkadij má už po sedemdesiatke a pozrite sa ako vyzerá. Je to len otázka vašej vôle a viery.

Jeho kurzy majú napríklad názvy :

  • - Regenerácia poškodených a chirurgicky odobratých orgánov - kostrového systému, močové a pohlavné systém, obličky.
  • - Regenerácia orgánov - srdca a srdcový systém, pečeň, pľúca.
  • - Vstup do sféry Daat – večné vedomosti , návrat k poznaniu.

Na svojich duchovných cestách objavuje rôzne portály (brány), ktorých aktivácia prináša viac pokoja a mieru našej planéte. To znamená, že veľmi veľa cestuje a má stovky plánov, ktoré ešte musí realizovať (ešteže mu dopriali pracovať na nesmrteľnosti).

Keďže veľa a rada píšem o vode spomeniem ešte jednu záležitosť. Dr.Petrov už našiel (alebo sa rozpamätal) na spôsob ako mentálne čistiť vodu. A keďže všetko, čo robí je jeho vlastná skúsenosť, ktorej výsledky vedecky kontroluje, dokázal, že je to možné. Do znečisteného jazera sa po očiste vrátili ryby, ktoré znesú iba úplne čistú vodu a roky sa v ňom už nevyskytovali.

Kvalita vody ovplyvňuje nie len naše zdravie ale aj naše myslenie. Naše bunkové myslenie je hlboko ponorené vo vode v nás. Cez vodu sa prenášajú informácie v tele. Ak je voda vhodne naprogramovaná, môže pomôcť aj kolektívnemu rozvoju ľudstva. A naopak, môže spôsobiť jeho skazu.

Cieľom všetkého učenia profesora Petrova je, aby na zemi žili slobodní, zdraví a šťastní ľudia. A ak niekto chce byť naveky tu, na tejto planéte, tak aj nesmrteľní. My všetci sme bunky v tele Stvoriteľa, takže sme božskí tvorcovia. To neznamená, že môžeme všetko. Každý človek má svoj vlastný osud, a poslanie, ktoré slúži pre dobro planéty Zem. Neustále pracujeme na svojom osobnom, ale aj na spoločnom rozvoji, preto sa musíme naučiť riadiť svoj život spôsobom, ktorý nám umožňuje Stvoriteľ.

... človeka učím ovládať svoje existenciu v prospech celej našej planéty, učím ako byť neustále v najpriamejšom kontakt so Stvoriteľom. V tomto stave vedomia, choroby, starnutie a smrť sú kategórie, ktoré nedávajú zmysel.“

A miesto tu nemá ani strach, dodávam po stretnutí s Arkadijom Naumovičom. Som vďačná svojmu karmickému plánu, že môžem sprostredkovať rozhovory s takýmito jedinečnými ľuďmi. V rozhovore z Brna nájdete aj predpoveď vývoja Európy v roku 2016 a naplno si možno mnohí z nás uvedomia, že treba síce pracovať na svojom rozvoji, ale sila je v Jednote.

---


---


Zopár záberov z natáčania:

petrov_ntitled_1

....

....

petrovUntitled_2


Erika Vincoureková

 


 

Múdrosť na dnes

„Veľké osobnosti vždy narážali na odpor priemerných ľudí. Priemerná osobnosť nie je schopná rozumieť človeku ktorý odmietol slepo sa držať konvenčných zvyklostí a namiesto toho sa rozhodol vyjadrovať svoj názor odvážne a úprimne."

Čítali ste už ?