Utorok 16. apríl, meniny má Dana, Danica

Osobnostný rozvoj

Ponúkame kvalitné články na témy – osobný rozvoj a osobný rast.

Aká je cena luxusu a neinformovanosti?

Aká je cena luxusu a neinformovanosti?

Je luxusná kozmetika naozaj kúsok luxusu, ktorý potrebujete a robí vám dobre? Pre tých, ktorí nechcú žiť v ilúzii a sú ochotní pozrieť sa pravde do očí, prinášame zloženie kozmetických prípravkov obyčajných, ale aj tých najluxusnejších a najuznávanejších značiek.
Čítajte viac
Čo potrebuje naše školstvo?

Čo potrebuje naše školstvo?

Nedávno s veľkou pompou prebehli štrajky učiteľov, hlavnou témou boli ako vždy peniaze. Učitelia sú nedocenení, školy nemajú dostatočné vybavenie... Sú však skutočne najväčším problémom nášho školstva peniaze?
Čítajte viac
Rozloučení s rodinou aneb jsem již dospělá

Rozloučení s rodinou aneb jsem již dospělá

Tato kniha vznikla z mých poznatků za mnoho let pozorování našeho chování v rodině. Vždy jsem si zapsala to, co mě zranilo, co mě naučilo se dívat jinak a situace, díky kterým jsem pochopila.
Čítajte viac
Jediný nepriateľ, ktorý vám stojí v ceste ste vy

Jediný nepriateľ, ktorý vám stojí v ceste ste vy

Aj vy si často hovoríte, aké úžasné by bolo zmeniť svoj život. Nájsť si nové povolanie, nového partnera, stať sa úspešnými, prípadne len schudnúť desať kíl, alebo sa stať „lepším človekom“? Avšak rozmýšľaním a rečami sa nikto nikdy k výsledkom nedopracoval.
Čítajte viac
Rozloučení s maminkou aneb pochopení

Rozloučení s maminkou aneb pochopení

Zdenku Blechovú už z našej stránky poznáte. Viete aj to, že je veľmi pracovitá. Výsledok? Okrem poradne, prednášok a časopisu stihla zasa napísať ďalšie dve knihy.
Čítajte viac
Sója a výrobky z nej sú nebezpečné pre vývoj dieťaťa

Sója a výrobky z nej sú nebezpečné pre vývoj dieťaťa

Do ordinácie čínskeho doktora vstupuje Rastislav. Je to desať ročný hyperaktívny chlapec, s problémami v škole a najnovšie mu začínajú rásť prsia ako dievčaťu, za čo ho v škole šikanujú a vysmievajú sa mu. Zúfalá matka vsadila na alternatívnu liečbu.
Čítajte viac
Jed, ktorým sa kŕmime každý deň

Jed, ktorým sa kŕmime každý deň

Všetko je, samozrejme, v prvom rade o peniazoch. Aspoň v dnešnom svete. Napriek tomu, že na Slovensku pri výbere potravín zväčša rozhoduje cena, je dôležité informovať o škodlivosti niektorých lacných (možno chutných produktov), ktoré nielen, že sú nezdravé, ale ovplyvňujú celé generácie.
Čítajte viac
Ešte nemáte Motivačný lunárny kalendár? Zistite, čo prinesie do vášho života

Ešte nemáte Motivačný lunárny kalendár? Zistite, čo prinesie do vášho života

Asi ste už dávnejšie zistili, že vaše nálady sa menia, mení sa aj vaša energetika a občas by ste najradšej vyskočili z vlastnej kože. Najmä, keď sa nič nedarí a vy neviete prečo. Možno preto, že nespolupracujete s Lunou.
Čítajte viac