Piatok 1. marec, meniny má Albín

Posolstvo každý týždeň

Možno poznáte Zdenku Blechovú. Jej prednášky sú vždy plné, jej názory prichádzajú aj vďaka channelingu, jej obrovská charizma a kreativita sú nákazlivé. Už roky sa stretávame na veľtrhu Beauty, Biostyl, Ezoterika. Tento rok prišla zasa s niečím novým. Už nepíše iba knihy, nevydáva iba vlastný časopis, či karty, ale každý týždeň prijíma posolstvo pre ľudí , ktorí sú na ceste rýchleho rozvoja. Požiadala som ju o možnosť uverejňovať tieto múdre slová. Tento týždeň prinesieme tri posolstvá. A neskôr- každý týždeň jedno.

Pozor, začíname...

Teraz je dôležité, aby si človek uvedomil, čo je pre neho dôležité a čo nie. Stále sa učíme zo situácií, ktoré život prináša chápať seba druhých nie. Keď sa snažíme chápať druhých, znamená to, že sami seba nechápeme, a chceme sa cez iných dostať k vlastnej podstate. Teraz je dôležité, aby sme sa zamysleli nad vlastným životom a urobili pre seba to najlepšie. Lebo to čo robíme pre druhých, robíme aj pre seba. Ostatní sú našou súčasťou a my sa zrkadlíme v nich s našimi talentami, ale aj tieňmi. To, čo nám na druhých prekáža, sú naše tiene. Všetko pochádza od nás.

Posledné posolstvo znie:

Tvoje telo sa už nechce podieľať na úspechu ostatných, ale sa chce venovať sebe. Je dobré, robiť pre seba viac ako robíš. Je dobré venovať sa viac sebe a robiť trebárs aj to, čo ti nie je po vôli. Je dobré dávať si vyššie ciele, ako si dávaš a dávať viac zabrať telu, ako doteraz.  Tvoje telo sa potrebuje uzdraviť a je dobré uzdraviť ho usilovnosťou a nie pohodlnosťou. Už sa spamätaj a začni žiť, nie živoriť. Sleduj svoj pitný režim, dodaj telu vitamíny. Telo treba posilniť, potrebuje viac energie a viac jedla, ako dostávalo doteraz. Predstav si ako chceš ideálne vyzerať a choď za týmto obrazom. Za týmto cieľom. Stále otáľaš a bojíš sa vziať život do vlastných rúk. Už nie je čas lipnúť na iných. Nastal čas, lipnúť na sebe. Venuj viac času sebe, než iným.   





Múdrosť na dnes

„Tajomstvo zdravia pre myseľ a telo nie je v smútku za minulosťou, v obavách pred budúcnosťou, alebo v predvídaní ťažkostí, ale je to žiť v prítomnom okamihu múdro a naplno."

Čítali ste už ?