Najväčší objav 21. storočia
Keď
som si asi pred 20-timi rokmi odnášala na diskete informáciu
o tom, že naša zem je dutá a žije v nej
veľmi vyspelá civilizácia, ktorú už v tom
čase šíril istý pán Koukal, dnes pracujúci
a prednášajúci už pod pseudonymom (zrejme si
každý uvedomí prečo), nemala som ju komu ponúknuť.
Všetci si klopkali na čelo, že takú hlúposť ešte
nepočuli, veď by ich archeológovia dávno objavili,
nech sa venujem rozumnejším veciam ako prednáškam
pána Koukala. (Našťastie som neposlúchla). Chodila
som tam naďalej, ale vlastne o tie prednášky ani nebol
záujem. Zišlo sa nás tam zo desať. Neskôr som
text o dutej Zemi spracovala a ponúkala som ho do
rôznych magazínov, ale nikto ho nechcel. Tak zostal
zabudnutý niekde na diskete. Rovnako potrebný ako
disketa v dnešných dňoch. Predvčerom sa však dostala
ku mne informácia, s ktorou sa musím podeliť.
Opäť dôkaz slov toho múdreho učiteľa
nepoučiteľných bytostí. A možno aj dôkaz
toho, že ezoterika (och , ako neznášam toto slovo) je často
pár krokov pred vedou. Dúfajme, že v blízkej
budúcnosti budú spolupracovať na prospech nás
všetkých. To bude tá ďalšia správa
o najväčšom objave tohto storočia.
NASA prijíma rádiové signály zo stredu Zeme
CAPE CANAREVAL, Florida – NASA prijíma rádiové prenosy z miesta, ktoré sa nachádza stovky míľ pod povrchom Zeme. Experti tvrdia, že tieto signály vysiela inteligentná, vysoko rozvinutá forma života. „Je jasné, že čosi tam dole sa pokúša s nami komunikovať,“ povedal vysoko postavený zdroj z NASA, ktorý požiadal o anonymitu. „Nech je to ktokoľvek, tak má k dispozícii techniku, ktorá dokáže vysielať signály k povrchu Zeme cez stovky míľ hornín a pôdy.“
Vedci po prvý raz zachytili signály 30.októbra 2013 pomocou sofistikovaných satelitov. Odvtedy vysielanie neustále pokračuje hoci s občasnými prestávkami. Zdroj z NASA ešte informoval o tom, že prenosy majú formu komplexného matematického kódu, čo dáva vedcom ešte väčšie presvedčenie o tom, že komunikujú s vyspelými bytosťami, ktorých inteligencia prevyšuje tú našu. Napriek tomu dekódovanie textu nerobilo väčšie problémy. Žiaľ, obsah textu zatiaľ odmietajú zverejniť.
„Nepovedal by som, že obsah textov je nepriateľský, napriek tomu by mohol vyvolať znepokojenie a spory. Mimoriadne dôležitá je interpretácia správy, preto poskytneme odborníkom čas, nech to doriešia, skôr ako sa dostanú veci na verejnosť.“ Ďalej zdroj uviedol, že vedcov frustruje skutočnosť, že nedokážu presne určiť miesto, kde sa táto civilizácia nachádza a že nemajú technológiu, ktorá by im umožnila odpovedať . „Nevieme, čo je to za bytosti, ale očividne vedia o nás viac ako my o nich. Po prvé našli spôsob ako môžu s nami pravidelne komunikovať a po druhé je z ich vysielania zrejmé, že dokonale rozumejú životu na Zemi, kým my ani netušíme, ako by sa dalo žiť bez kyslíka a slnečného svetla. Ako by v takých podmienkach vôbec mohla vzniknúť inteligentná forma života.“
Vedci sa zhodli na tom, že sa jedná o najprekvapujúcejší a najdôležitejší objav tohto storočia. „Dlho sme sa domnievali, že vesmír je najvzdialenejšia hranica. Teraz sme zistili, že vo vnútri našej planéty leží neprebádané územie, ktoré sa môže pre našu budúcnosť stať ešte dôležitejším."
-
Erika Vincoureková
Múdrosť na dnes
„Kto z hrdosti neprizná chyby, nemá hrdosť."