Pondelok 4. december, meniny má Barbora, Barbara

Šťastný Nový rok 2015

Priatelia,

Šťastný Nový rok 2015 - lásku, zdravie, nádej, pochopené konce a očarujúce začiatky. Toto všetko vám želáme a tešíme sa na každý podnet, odkaz, poznámočku, textík.

Chystala som sa práve z podkladov od priateľov astrológov a numerológov napísať veľký horoskop na rok 2015.Napokon som sa rozhodla neurobiť to. Prečo? Verím, že momentálne žijeme v časoch, keď máme možnosť aspoň trocha ovplyvňovať svoju realitu, takže horoskopy sa mi už zdajú zastarané. Všetko je zrazu veľmi veľmi individuálne. Podľa hesla: Každému, čo mu patrí.

Už je jasné, že veci a udalosti sa skrátka dejú. Sú. A my - ich účastníci a súčasne pozorovatelia ich prifarbujeme svojím cítením, jednaním, egom, poznaním, skúsenosťou... Z hľadiska jazyka pridávame k udalostiam prídavné mená. Krásne, veľkolepé, dobré, zlé, smutné veselé, ubíjajúce, harmonizujúce. Týmito farbičkami maľujeme udalosti podľa stavu svojho vedomia. Keďže v prírode nie je nič samoúčelné, farbíme si takto všetky pochody v našom tele a každú komunikáciu. Najlepšie to vidieť na aure, ako sa neustále menia farebné prúdy v nej. Nie je to zlé ani dobré. Dobré je, uvedomiť si to. Žiť vedome. Tu a teraz. V každej chvíli. Iné nám napokon ani nezostáva. Minulosť nezmeníme a budúcnosť nepoznáme. V rukách máme iba práve prebiehajúci okamih. To je skvelé! Vyplýva z toho, že keď niečo pokazíme, v nasledujúcej sekunde to máme šancu napraviť. Z korálikov takýchto rozhodnutí maľujeme svoj život.

Nech sa vám v tomto roku darí vytvoriť si horoskop podľa svojej chuti. Na základe stále jasnejšieho poznania, ktoré pochádza zo spojenia rozumu a srdca.

Za rozhovory.sk Erika Vincoureková 

-

happy_new_year_2015_cards1


Múdrosť na dnes

„Obávame sa smrti nie preto, že sme príliš milovali život, ale preto, že sme príliš málo milovali ľudí."

Čítali ste už ?