Utorok 16. apríl, meniny má Dana, Danica

Dajte radosti zelenú

To, že sa oplatí pestovať v sebe pocity bezpodmienečnej lásky, vďačnosti, radosti dnes už potvrdila aj veda. V Institute of Heart Math prebehol experiment, počas ktorého bola vložená DNA z ľudskej placenty do nádoby, v ktorej sa dali pozorovať a merať zmeny DNA. Dvadsaťosem vedcov dostalo do rúk ampulku s DNA. Všetci boli predtým školení tak, aby dokázali v sebe vzbudzovať veľmi silné emócie. 

Počas pokusu zistili, že DNA mení svoj tvar podľa pocitov výskumníkov. Keď vedci vytvorili v sebe silné pocity lásky, vďačnosti, ocenenia, radosti - DNA reagovala uvoľnením.Jej vlákna povolili, DNA sa natiahla. Keď výskumníci pociťovali hnev, strach, stres - DNA sa zmrštila. Skrátila sa a vypojila mnohé z DNA kódov. Stav sa zmenil až vtedy, keď vedci opäť začali prejavovať lásku, radosť...Z toho jasne vyplýva, že pre naše zdravie je dôležité nájsť si každý deň niekoľko dôvodov prečo byť šťastní.

Zaujímavý v tejto súvislosti je aj experiment ruského kvantového biológa Dr. V. Poponina. Pri pokuse hermeticky uzavrel vyprázdnenú nádobu, v ktorej boli iba fotóny (častice svetla). Meraním zistil, že boli náhodne rozmiestnené. Potom pridal do nádoby DNA a zistil, že sa usporiadali presne podľa DNA. Tento experiment dokázal, že fyzická DNA mala vplyv na nefyzické fotóny. Vyvrcholením pokusu bolo, keď po odstránení DNA zostali fotóny vyrovnané tam, kde bola predtým DNA. Otázku na čo sú napojené v tomto prípade fotóny vysvetľuje americký vedec Gregg Braden tak, že „musíme pripustiť možnosť, že existuje pole energie -sieť energie a DNA komunikuje s fotónmi pomocou tohto energetického poľa. Neskoršie výskumy dokázali, že je to energia, ktorá je všade okolo nás a nie je ovplyvnená ani časom, ani vzdialenosťou."

-

resized__440x247_dna_163466_640


Múdrosť na dnes

„Aj keby sa človek všetkého nasýtil, lásky sa nenasýti."

Čítali ste už ?