Utorok 28. máj, meniny má Viliam

Kováč kostí János Olajos - Musím sa naladiť na celého človeka, neliečim iba tú chorú časť

Príbeh tohoto sympatického chiropraktika, hoci rašej ako chiropraktik si hovorí csontkovacs, je vskutku zaujímavý. Operný spevák János Olajos, ktorý so svojim zborom prebrúsil takmer celú Európu, začal mať vážne problémy so stavcami a platničkami. Dospelo to až do štádia, kedy ochrnutý ležal doma a čakal na operáciu. Ako to už býva, dostal sa do rúk istého maďarského liečiteľa a po desaťminútovej kúre mohol opäť chodiť. To Jánosa tak ohromilo, že sa rozhodol túto prastarú húnsku metódu naučiť.

Hoci je csontkovacs v preklade čosi ako "kováč kostí", nepracuje iba s kosťami, svalmi a šľachami, ale s celým energetickým aparátom a nervovým systémom človeka. Vďaka tomu, že János je už od mladosti "jasnozrivý" a cíti energiu človeka, sú výsledky jeho liečby o to účinnejšie. Ako hovorí: "Liečba sa skladá z dvoch častí. V prvom rade preskúmam pacientov celkový stav. V druhom rade fyzický liečim a odblokujem energetický systém. V tele všetko so všetkým súvisí. Výsledok je spustenie samoliečebného procesu v organizme. Čím môže nastať niečo ako spontánne vyliečenie rôznych ochorení. Treba rátať aj s tým, že neexistujú dvaja rovnakí pacienti, ani rovnaké diagnózy. V tom je majstrovstvo toho, kto pomáha ľuďom, naladiť sa na celého človeka a nie na koleno, rameno alebo kríže."

Viac o tejto unikátnej metóde sa dozviete z nasledujúceho videa, kde okrem úvodného rozhovoru nájdete ukážky liečby z festivalu Esoterika Incheba 2013, vyjadrenia majstra Československa v karate Borisa Mlsnu, či vydavateľa známeho časopisu Muscle&Fitness Borisa Horáčka a ďalších, ktorí sa odovzdali Jánosovým rukám. Príjemné sledovanie:

---

János Olajos - Náprava chrbtice a energetiky tela tradičnou Húnskou metódou

---imghghages

János Olajos navštevuje Slovensko pravidelne každé dva týždne.

Ak vás tieto informácie zaujali, pozývame vás na preventívnu kontrolu chrbtice, alebo na jej napravenie a energetizáciu oslabených orgánov.

Kde: Športový klub PENGYM Bratislava

Rezervácie: Erika - 0905 713 753  (ak voláte zo zahraničia 00421 905 713 753)Súvisiaci články:

Jeden deň v živote Jánosa Olajosa
Čitateľov tejto stránky nemusím presviedčať o tom, že psychika a fyzické telo úzko súvisia a sú spojené. Čo v konečnom dôsledku znamená, že všetko so všetkým súvisí.

Čítajte viac

---Múdrosť na dnes

„Priemerný učiteľ rozpráva. Dobrý učiteľ vysvetľuje. Výborný učiteľ ukazuje. Najlepší učiteľ inšpiruje."

Čítali ste už ?