Nedeľa 25. október, meniny má Aurel

Päť možností ako si zachovať energiu a očistiť priestor okolo seba.

Buďte čistí a koncentrujte sa na svoju vnútornú silu.

Ak sa dokážete sústrediť na svoju vnútornú silu namiesto ega, nič vás nevyvedie z miery a nebudete podliehať emóciám cudzích ľudí. Ak to uznáte za vhodné pripustíte si ich a ak nie vôbec sa vás nedotknú.

Neklaďte odpor

Ak sa dostanete do spoločnosti ľudí, ktorí vám „nesedia“ alebo budete v prostredí, ktoré neladí s vašou energiou, neklaďte odpor. Radšej sa vedome dostaňte do svojho stredu, do vami produkovanej harmónie a chráňte sa prepájaním na lásku. Alebo si vizualizujte, že vaše telo je priesvitné ako voda, všetko nepríjemné vami síce prechádza, ale nezachytí sa.

Nedovoľte nikomu vstúpiť do vášho osobného priestoru

Všetci máme určitý osobný priestor, ktorý každý vníma inak. Dôležité je špecifikovať ho a nedovoliť nikomu vstupovať doň. Nedovoľte, aby vás niekto hladkal proti vašej vôli, ani vy nikomu nevstupujte do priestoru a nedotýkajte sa ho. Občas si vyčistite auru. Zatvorte oči a čistite priestor okolo vás asi tak ako sa kefuje kabát, keď sa zašpiní. Snažte sa vizualizovať auru a hľadať v nej nečistoty. Zväčša vyzerajú ako čierne alebo sivé útvary rôznej veľkosti.

Čistite priestor zlatou a bielou energiou

Naučte sa čistiť seba a svoj priestor bielym svetlom, ktoré naplní priestor jasom a čistotou. Môžete to robiť aj pomocou dychu. Vdychujte striedavo pravou a potom ľavou nosnou dierkou biele svetlo približne päť minút. Rovnako vysokú vibráciu má zlatá farba. Dobre sa hodí na odstránenie cudzej energie z prostredia. Predstavte si, ako padá zlatý dážď z miesta asi pol metra až meter nad stredom vašej hlavy a pri dopade na telo čistí všetko, čo mu príde do cesty. Ak sa po tomto čistení budete cítiť ako znovuzrodení, robili ste čistenie správne. Ak nie, trénujte, veď viete, že len tréning robí majstra.

Naučte sa čistiť pomocou zasvätenia.

Rastislav Briestenský robí kurzy so zasvätením do systému Reinman. Pomocou istých naladení môžete čistiť nielen svoje prostredie a auru, ale aj minulosť a rodinné vzťahy.

-

Erika Vincoureková


Múdrosť na dnes

„Prorok je ten, kto vidí ďaleko dopredu, ale zároveň okolo seba, pretože budúcnosť začína dnes."

Čítali ste už ?