Streda 25. november, meniny má Katarína

Miloš Matula - Tabakový rituál

MILOŠ MATULA - Duchovný učiteľ, terapeut, spisovateľ, žurnalista, filmový a hudobný producent, reklamný a PR špecialista. Autor kníh: „ACHNATON A NEFERTITI, FARAONI SLUNCE“, „HVĚZDY EZOTERICKÉHO NEBE I a II“, „2013: HVĚZDNÁ BRÁNA K NOVÉMU VĚKU“ (o tajomstve Mayského kalendára a transformácii vedomia), „ZAKLETÝ OSTROV“ - rozprávka zo starovekého Egypta pre celú rodinu.

Z jeho životopisu vyberáme: 

„Už viac ako 20 rokov sa venujem hľadaniu Pravdy. Učil som sa u rôznych duchovných učiteľov a liečiteľov po celom svete. Mojím veľkým učiteľom je majster Abd´El Hakim Awyan, držiteľ ústnej tradície starovekého Egypta a nositeľ Kľúčov Thovta, ktorý ma zasvätil do týchto tajomných mystérií. Tiež som študoval tradíciu Sachmet Montu a ich siriánsku filozofiu.

Dlhé roky sa zaoberám meditáciou a prácou s energiou – vnútorné energetické cvičenia, práca s kameňmi, pránickou energiou a podobne. Fascinujú ma regresné techniky, astrológia, anjeli, učenie Majstrov Atlantídy, fytoterapia. Mojou veľkou láskou je egyptská mystika, meditácia, práca s kameňmi a muzikoterapia.“

A práve na jeho prednáške o egyptských mystických školách sme natočili ukážku tabakového rituálu, ktorý okrem toho, že uvoľňuje a otvára vedomie, tak lieči aj na fyzickej úrovni. Tekutý výluh z tejto posvätnej rastlinky sa v juhoamerických pralesoch po stáročia rituálne vdychuje nosom, kvapká do očí a uší, ba aj pije podobne ako magická ayahuasca či peyotl. Omnoho viac sa však dozviete priamo z úst Miloša Matulu. Príjemné sledovanie:

-

Miloš Matula - Tabakový rituál

-Zopár momentiek z tabakového rituálu:

Image8

Image9

Image10

Image11

Image13

Image14

Image15

Image19

Image20

Image22

-


Múdrosť na dnes

„Predtým, než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, či nie ste obkolesený blbcami."

Čítali ste už ?