Utorok 18. máj, meniny má Viola

Filipínska liečiteľka Estela Orbito Palaris - Cez moje ruky lieči Boh

Filipínske liečenie je známe po celom svete. Ľudia s tzv. nevyliečiteľnými chorobami sa k týmto liečiteľom utiekajú a hľadajú pomoc, keď im už klasická medicína nedáva šance. A často bývajú, z nášho pohľadu, zázračne vyliečený. Ale práve tak známe sú zvesti o filipínskych šarlatánoch a podvodníkoch. 

Tento milý rozhovor však nie je o spochybňovaní či dokazovaní pravosti liečenia. Pár úprimných odpovedí sympatickej vnučky slávnych liečiteľov Alexa a Marcosa Orbita nám dalo viac, ako zarputilé články na intenete. Z jej myšlienok a prítomnosti sme mohli jasne cítiť, že slová o Bohu, nie sú pre ňu iba frázy. A zmysel slova modlitba, že jej na Filipínach úplne iný ako u nás. Tam nejde o vyprosovanie a kajanie sa, ale o naladenie. Naladenie na to Božie v nás.

Dúfam, že tento náš pocit je prenosný aj cez video a slová Estely Orbito Palaris potešia aj vás. I keď v jej prípade sú to predovšetkým činy, ktoré menia osudy mnohých ľudí. A hoci reverendka Estela predovšetkým požehnáva a spirituálne a megneticky uzdravuje, mohla by si otvoriť aj zoznamovaciu agentúru, pretože na každej z posledných návštev Čiech a Slovenska sa dalo dokopy vďaka jej seminárom už niekoľko párov. Aj o tom hovoríme s Estelou v nasledujúcom rozhovore. Príjemne sledovanie:

--- 

Ja som iba nástroj,cez moje ruky lieči Boh.

Rozhovor s filipínskou liečiteľkou Estelou Palaris

 ---


estela_200_266_600_0


Múdrosť na dnes

„Ani celá armáda tých, ktorí hovoria, nepremôže jedného, ktorý jedná."

Čítali ste už ?