Piatok 19. august, meniny má Lýdia

Rastislav Briestenský - Správny liečiteľ musí kombinovať všetky možnosti

S liečiteľmi sa v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Každý druhý je majster či dokonca veľmajster, ten má toľko zasvätení, henten zase praktikuje TČM a zároveň Ayurvédu, pričom spôsoby i filozofia oných liečení môžu byť pri súčasnej aplikácii priamo kontraindikačné, atď.

V tomto kontexte mi napadá úsmevná príhoda s jednou kanadskou ezoterickou cestovateľkou, ktorú som stretol v Indii, a ktorá na moju zvedavú otázku, či už našla svojho gurua, odpovedala smrteľne vážne a hrdo: Kdeže jedného, ó, ja mám toľko Guruov!

Ono to môže byť úsmevné, ale iba pokiaľ sa nejedná o vážne zdravotné a životné problémy. A práve pred týmto varuje aj náš ďalší hosť, liečiteľ Rastislav Briestenský, nielen v našom rozhovore, ale aj priamo na svojej stránke novacesta.sk:

Na internete sa rozmohli návody na samozasvätenie do rôznych energií. Upozorňujem všetkých pred týmito pochybnými praktikami, ktorými si na seba mnoho ľudí uhnalo rôzne choroby, problémy, či iné záťaže. Veľa ľudí takto skončilo až na psychiatrickom liečení! Pokiaľ nie ste odborne vedení skúseným a vyškoleným učiteľom pri zasvätení alebo akomkoľvek napojenie na čisté energie, môžete sa stať, že takto "zadarmo" získanej negativity sa už nemusíte nikdy zbaviť.

Pán Briestenský je rozhodne človek, ktorý dvíha profesnú úroveň toho, čomu sa hovorí alternatívny liečiteľ. Za to, že to nie je nejaký mastičkár, či šarlatán, hovoria nielen výsledky jeho liečenia, ale napríklad i fakt, že je nositeľom prestížneho slovenského šachového titulu Národný majster.

V tomto našom zaujímavom videu vám Rastislav Briestenský dá odpovede hádam na všetko, čo ste chceli vedieť o liečení a liečiteľoch, ale ste sa nemali koho opýtať. Hodinka venovaná tomuto zaujímavému rozhovoru nebude isto stratou času.

-

Príjemné sledovanie prajeme:

-


+ pokračovanie


 - + pár fotiek z natáčania:

Image3_2

-

Image6Múdrosť na dnes

„Často stačí jediné slovo, jediný milý úsmev, aby sme potešili znechuteného človeka."

Čítali ste už ?