Piatok 4. december, meniny má Barbora, Barbara

Hviezdy a lásky. Horoskop pre letné lásky

Je tu leto a letné lásky, flirty, iskrenie zapaľujú fantáziu. Viete, že aj flirtovanie sa riadi dátumom vášho narodenia?

Astrológovia tvrdia, že vzťahy medzi niektorými znameniami nemajú šancu na úspech. Dôkazom môže byť svet celebrít. Napríklad Johnnny Depp a Vanessa Paradis sa k sebe z tohto hľadiska vôbec nehodia, rovnako ako Brad Pitt a Jennifer Anistonová a vidíte už dávno nie sú spolu. Chvíľu boli šťastní a potom si asi prečítali čínsky horoskop a bolo po láske. Hovorí sa, že pre zaľúbených nie je prekážkou ani astrológia, otázkou ostáva na ako dlho. Hoci zväčša sa reč hviezd napokon potvrdí, obdobie medzi tým je veľmi príjemné. Skúste zistiť ako ste so svojou láskou na tom vy. A keby tam bolo varovanie, nerozchádzajte sa predčasne. Užite si to až do poslednej hádky a neľutujte slzy pri rozlúčke. Život je krásny, keď je pestrý a odvážnemu praje nielen šťastie ale aj láska.

BARAN

Muži aj ženy spod tohto znamenia vedia, čo chcú v živote dosiahnuť a akú partnerku (partnera) potrebujú. Aj keď Barany sú niekedy veľmi netrpezlivé, keď ide o vhodnú partnerku (partnera), budú hľadať dovtedy, kým nenájdu svoj ideál. Tri štyri rozvody ich neodradia od hľadanie tej pravej. Dámy, nečakajte, že sa budete môcť na pleci Barana vyplakať. Nemajú radi precitlivelé a chúlostivé ženušky. Hoci hysterky, najmä ak majú tvar modeliek znášajú dosť dobre. Páni nemyslite si, že vám barania dáma odpustí slabosť a lenivosť. A nemá rada ani neduživé postavy. Tak šup do posilky a potom rýchlo nájsť nejakú Levicu.

Ideálne znamenie: pre Baranov - LEV – vie oceniť Baranov perfekcionizmus. Nerobí mu výčitky, aj keď sa Baran vráti z práce neskoro večer. A je dosť silný na to, aby zniesol Baranovu tvrdohlavosť.

Nevhodné: ŠKORPIÓN – je pre Barana príliš melancholický a tajomný.

BÝK

Je zaťatý ako somár a neochvejne sa drží svojho názoru. Platí to rovnako pre ženy ako pre mužov. Ak si vás nevyberie, aj keby ste sa postavili na hlavu, nezískate si ho. No – možno cez žalúdok. Býk totiž veľmi rád dobre jedáva. Vie oceniť komfort, štýl a starostlivo dbá o svoj vzhľad a zdravie. Ale pozor! Sebe síce dopraje, ale k ostatným je dosť žgrľavý. Je šetrný, najmä na cudzích, pre rodinu urobí často aj nemožné, ale chce aby si ho za to vážili. Najľahšie je zbaliť Býka v dobrej reštaurácii.

Ideálne znamenie: KOZOROŽEC – je rovnako ako Býk trpezlivý a pracovitý, nenechá špinavý riad vo výlevke, váži si peniaze a kariérny postup, má dobrý vzťah k deťom.

Nevhodné: VODNÁR – pretože v očiach Býka je žalostne neporiadny. Nespoľahlivý a uletený.

BLÍŽENCI

Sú neobyčajne urečnení. Majú radi spoločnosť a večierky až do bieleho rána. Nikdy im nechýbajú témy na klebetenie. Aby urobili dojem, sú schopní hrať niekoho, kým v skutočnosti vôbec nie sú. Zmenu ich nálad dokáže vydržať iba Váha, ktorá má neustále tendenciu vyrovnávať, vytvárať harmóniu v okolí. Ak sa Blíženec občas nevyvenčí, môže skoro zatrpknúť.

Ideálne znamenie: VÁHA, ktorá nezaváha a vo všetkom im poradí. Niekedy by stačilo, keby neradila, ale sa vcítila do duše rozpolteného Blíženca.

Nevhodné: s KOZOROŽCOM budú bojovať o každú maličkosť, pretože ten vie všetko najlepšie, rovnako ako obe bytosti v jednom tele Blíženca.

RAK

Je nežný, jemný a citlivý. Ľahko ho niečo dojme. Keď napríklad číta knižku, ktorá smeruje k zlému koncu, je schopný nedočítať ju a odložiť. Pokladnica svetových drám napríklad Anna Karenina v ňom vyvolávajú depresiu, týka sa to o trochu viac žien narodených v znamení raka ako mužov, ale aj muži Raci patria k veľmi senzitívnym ľuďom. Hoci má rád detaily, nikdy nemá tendenciu ponižovať vás. Nikdy vás neskritizuje, dokonca ani keď pripálite polievku jeho obľúbenú polievku. Nepovie zlého slova na vašu mamu. Jeho chybou je to, že sa pre hocičo urazí a nedá sa ľahko odprosiť. S Rakom sa teda nevyhnete tichej domácnosti. Pokiaľ má v dátume narodenia štvorku, bude udobrovanie veľmi intenzívne a vášnivé.

Ideálne znamenie: ŠKORPIÓN je trocha nezorganizovaný, preto sa bude musieť o domácnosť starať Rak, ale Škorpión mu to vynahradí v noci.

Nevhodné: Znervózňuje ho necitlivosť VÁH a ich prízemný zmysel pre humor.

LEV

Často sa mu zdá, že je neomylný a nemá jedinú chybičku. Muži aj ženy s radosťou prijímajú všetky komplimenty. Preto ak si chcete získať jeho priazeň, musíte neustále opakovať, že nikdy predtým ste nestretli takého inteligentného a atraktívneho muža, ako je on alebo takú úžasnú a jedinečnú ženu ako je ona. Lev sa veľmi rád chváli a predvádza. Keď sa nahnevá, býva agresívny a schopný dokonca rozbíjať taniere. Levice majú tendenciu svojmu drahému ručne a stručne vysvetliť v čom sa mýli. Majú rady, keď ich odprosujú. V hĺbke srdca sú poctiví a chápaví, len niekedy je tá hĺbka prihlboko.

Ideálne znamenie: S druhým LEVOM môže súperiť o to, kto bude hlavou domácnosti. Keď sa im však podarí dospieť ku kompromisu, čaká ich pekný život. Nebudú tráviť večery pred televízorom. Skôr v kine, na kúpalisku alebo na diskotéke.

Nevhodné: Uzavretý KOZOROŽEC nebude Leva dostatočne velebiť.

PANNA

Vždy vie všetko lepšie. Nečudujte sa, keď vás začne poučovať, ako robiť lepší rezeň alebo vám opraví mejkap. Panna musí mať vždy všetko naplánované a usporiadané – preto nikdy nemeškajte na rande, pretože na dohovorenom mieste už nikoho nenájdete. Od Panny takisto nečakajte drahé dary ani kytice kvetov. Nanajvýš dostanete na meniny mixér alebo kvet v kvetináči alebo čosi ešte praktickejšie. Pokiaľ sa nezaujímate o otázky zdravého životného štýlu, pannu nezaujmete. Téma zdravie je pre ňu zásadná.

Ideálne znamenie: BÝK má rovnako ako Panna na všetko vyhranený názor. Neznamená to, že sa budú vadiť, ale skôr diskutovať. Rovnaké je to aj v posteli – niektorý z nich vždy vyjde s iniciatívou.

Nevhodné: VODNÁR Pannu na smrť dráždi nepresnosťou a nerozhodnosťou, rozšafnosťou.

VÁHA

Partnera spod tohto znamenia najrýchlejšie spoznáte v pube, na diskotéke alebo na dovolenke. Váha totiž miluje zábavu. Žiaľ, nie je príliš pracovitá. Preto nemôžete počítať s jej pomocou pri upratovaní. Za to veľmi rada urobí s deťmi domáce úlohy, pretože je veľmi vzdelaná a systematická. Dávajte pozor – Váha nie vždy dodrží, čo sľúbila. Vyšší level Váhy vám pripraví harmonickú domácnosť, kde je vyvážená zábava a šport, s vážnou prácou a vzdelaním, ale to nezistíte v plážovom bare. Tam skôr bude váhať s kým sa večer vyberie na prechádzku.

Ideálne znamenie: VODNÁR sa bude s Váhou veľmi rád oddávať snívaniu. A keď sa Váha vráti z práce, môže na ňu čakať s večerou pri sviečkach.

Nevhodné: RYBA sa zdá byť Váhe príliš zásadová. 

ŠKORPIÓN

Často lieta v oblakoch a celé hodiny môže hľadieť do stropu a premýšľať. Nečudujte sa, keď vás na rande začne nudiť svojimi intelektuálnymi rozpravami. Prekvapí vás to najmä u sexy baby. Zároveň býva aj veľmi zvedavý - musí vedieť, s kým chodí kolegyňa z práce a ako sused zrekonštruoval byt. Pri Škorpiónovi by ste mali dbať o svoj vzhľad, pretože mu robí dobre, keď mu známi povedia, že má atraktívneho partnera. Téma sex a smrť ho spája s ostatným ľudstvom, inak by mal pocit tajomnej až mystickej výnimočnosti.

Ideálne znamenie: RYBA je rovnako ambiciózna ako on. Vie oceniť profesionálne úspechy. Všimne si, že schudol alebo že je pekne upravený. A že má rád sex, to tiež ocení.

Nevhodné: s VODNÁROM si neporadí s prózou každodenného života.

STRELEC

Je to najveselejšie znamenie celého zverokruhu. S ničím si nerobí starosti a nerád sa háda. Bez problémov prizná, že máte pravdu, len aby mal svätý pokoj. Ale pozor – Strelec je neobyčajne prelietavý a preto je schopný trikrát do dňa zmeniť objekt svojich túžob. Raz s väčšími inokedy s menšími nárokmi. Podľa toho ako Amor pomáha strieľať šípy. Strelec vie, že život netreba brať príliš vážne, aj tak z neho nevyviazne živý.

Ideálne znamenie: najtrvalejší zväzok vytvorí s praktickým BARANOM. Rád mu dovolí kus výstrednosti alebo aj adrenalínové skoky. Napokon, ani Strelec nemá nič proti adrenalínu.

Nevhodné: RYBY sú príliš melancholické a k životu majú príliš vážny prístup. 

KOZOROŽEC

Mnohým z nich sa zdá, že im v žilách koluje modrá krv a preto by Kozorožcova milá mala byť celkom výnimočné – najmúdrejšia a najkrajšia. Kozorožec je veľmi trpezlivý. Keď si už vyberie, svojej vyvolenej každý deň píše maily a esemesky a celé hodiny stojí pod jej oknami, až kým si s ňou nedohovorí rande. Vie byť ale aj ufrfľaný a nadmieru šetrný. Keď chcete ísť na večeru do reštaurácie, on povie: ,,Niéééé. Domáca večera je lacnejšia a zdravšia.“ Platí to rovnako pre ženy aj mužov narodených v tomto znamení. Takže ich nájdete častejšie v kempoch ako v drahých hoteloch. Hoci existuje kasta Kozorožcov, ktorí nadovšetko milujú luxus a kariéru.

Ideálne znamenie: Jeho premršteným očakávaniam najlepšie vyhovie BÝK. Muži spod tohto znamenia sú zvyčajne atraktívni, šikovní a inteligentní a zároveň pracovití a rozhodne nie márnotratní. Spoločnými silami si rýchlo zarobia na dom so záhradou.

Nevhodné: S VÁHOU sa môže hádať o peniaze. Jemu sa zdá byť príliš márnotratná, za to ona obviní Kozorožca zo skupánstva.

VODNÁR

Má dušu umelca. Vie byť romantickým milencom a bez konkrétneho dôvodu obdarúvať kvetmi, ale manželský život s Vodnárom je ťažký. Často ani nemá chuť žiť usporiadaným životom. Ale ak sa už rozhodne pre sobáš, zaobchádza s partnerom ako so zdrojom raňajok a čistej bielizne. Na letnú lásku ideálny tip, dámy nezabudnite na antikoncepciu. Často zabudne , v ktorom hniezde vyrastajú jeho vtáčatká. S Vodnárkami vás čaká adrenalínové dobrodružstvo od prvej minúty zoznámenia.

Ideálne znamenie: VÁHA rovnako ako on ľúbi zábavu a spoločnosť. No a miluje cestovanie, bez ktorého si život nevie predstaviť ani Vodnár.

Nevhodné: RAK hneď na prvom rande začne spomínať svadbu a vyberá mená pre deti..

RYBY

Ľudia spod tohto znamenia sú jemné a citlivé bytosti, ktoré sa často obetujú pre iných. Sú veľmi pracovité. Radi čítajú astrologické charakteristiky, ktoré ich obyčajne chvália. Zaujímajú sa o psychológiu a milujú odhaľovanie tajomstiev ľudskej osobnosti. Na rande s Rybou si nepomôžete mikro-minisukňou. Sukňa jej neprekáža, napriek tomu dôkladne otestuje váš intelekt. Ryby majú sklon k závislostiam. Možno si vás slečna Ryba zapamätá iba ako chlapíka, ktorí ju dopravil do postele, keď to zasa prehnala s nočným životom.

Ideálne znamenie: Pri ŠKORPIÓNOVI si môžu Ryby dovoliť aj horší deň a cítiť sa krehkými bytosťami.

Nevhodné: Vyhýbajte sa LEVOM. Nevedia si predstaviť ani chvíľu bez chválenia – hoci aj za to, že si ráno vstali a ešte k tomu sa aj zobudili.

Náš tip na leto v prírode: Strelec, Škorpión a Vodnár

Užite si krásne dobrodružstvá a keď to budete najmenej čakať, na štartovej čiare sa objaví láska.

---


Múdrosť na dnes

„Predtým, než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, či nie ste obkolesený blbcami."

Čítali ste už ?