Nedeľa 15. december, meniny má Ivica

Vrodená múdrosť tela - Innate

Poznajú to lekári, poznajú to vedci a hovorí sa o tom čoraz viac aj v oblasti duchovna, či rozvoja osobnosti. Dokonca som bola pozvaná na viac seminárov s tematikou Innate. Zväčša do Čiech. V preklade do ľudštiny ide o schopnosť organizmu spustiť samoliečebný proces. Na pomoc pri hlbšom objasňovaní si vezmem časť výkladu od Kryona, ktorý to opisuje z hľadiska svojho nadhľadu, pretože sa ozýva cez channeling.

Innate nazýva vrodenou múdrosťou tela. V minulosti bola opisovaná ako chytrá časť našich buniek, teda tá, ktorá neverí mozgu a riadi sa sama, bez ohľadu na logiku a cudzie presvedčenia.

Neznie to síce veľmi vedecky, ale o to ani nejde. Dôležité je, že to funguje a takmer každý z nás s tým má svoje skúsenosti.

Tým nechcem uraziť mozog, alebo znížiť jeho funkciu. Je to úžasný počítač a archív. Všetko, čo sme kedy zažili sa v ňom uložilo, na základe toho formujeme svoj charakter a v súvislosti s tým aj svoj život. Ale už dávnejšie sa vie, že nie je to sám mozog, ktorý určuje deje v bunkách. Neriadi totiž naše emočné telo. Emócie majú inú cestu, on len vyhodnocuje ich pôsobenie.

Neveríte, že mozog nie je všemocný? Skúste sa teraz naladiť a prečítať si cestou mozgu, ako sa cítia jednotlivé bunky vášho tela. Je to nemožné. Ani to ako sa cítia bunky hoci iba v jednom orgáne nám nevie mozog sprostredkovať, nie je napojený na štruktúry buniek. Innate - vrodená múdrosť fyzického tela alebo jeho inteligencia to dokáže. Dôkazom môže byť kineziológia, ktorá pracuje na základe svalového testu. Na otázku trebárs o zdraví bunky v pečeni dokáže pomocou svalového testu odpovedať áno alebo nie. Keď svaly kladú odpor, je to nie. Pri súhlase je telo spolupracujúce. (Samozrejme toto je veľmi zjednodušený príklad). Innate vie všetko o celom našom systéme, je vyladená na kvantové časti našej DNA. A tam sú uložené správy nielen o našom fyzickom, ale aj psychickom vývoji. Mozog, aj keď je zázračný, vám nedokáže vopred povedať, že v päťdesiatke vám hrozí infarkt, Innate to vie dopredu. Innate s nami komunikuje cez naše vyššie ja. Môžeme sa s ňou spájať počas meditácie. A má schopnosť pomôcť vám prežiť, keď ešte nenastal váš čas. Innate rozozná aj vírusy a baktérie len čo vstúpia do vášho tela, Už v tom čase, keď ešte nič netušíte, lebo mozog ešte nedostal signál a nie sú ešte zjavné príznaky ani bolesť zosilňuje imunitný systém, vysiela do boja biele krvinky, štartuje všetky systémy ochrany. Innate sídli v každej bunke nášho tela. Nevnímajte ju ako ďalší riadiaci orgán. Je v každej molekule DNA. Nikdy neodchádza, nespí, nevzdáva to. Je neustále s nami. Je našou súčasťou. To ona ozdravujúco reaguje na rôzne terapie, nie náš mozog.

Mnohí liečitelia sa vedome alebo nevedome dokážu naladiť na vašu Innate a komunikujú s ňou. Vám sa potom zdá doslova zázračné, že vám dokázali povedať všetky vaše diagnózy ich priebeh aj prognózu. Máte pocit, že vidia do vášho tela a oni pritom iba získavajú informácie od in nate. Prečo potom nie sme všetci zdraví, keď máme v sebe takúto obrovskú múdrosť, Innate sa správa ako správca a nie naprávač chýb. Veľmi dobre vie, že niektoré veci by sme nikdy nepochopili, nebyť chorôb alebo bolesti. A tak bdie aj nad dávkami našich neduhov. Spolupracovať s ňou znamená uvedomiť si túto obrovskú múdrosť a silu a nechcieť ju viesť. Na to jednoducho ešte nemáme.

Verte že je vždy ochotná pomôcť nám, len čo vykročíme po správnej ceste. Dokonca ide až tak ďaleko, že dovolí aj prepísať časti DNA. Samozrejme nie všetkým a nie vždy. Bez “Innate” by neexistovali zázračné uzdravenia ani nezlomné zdravie ani signály tela, ktoré nám dávajú jasné znamenia. Stačí sa ich naučiť počúvať a to sa asi dá len systémom pokus omyl. Ak niekto vie iné cesty. Napíšte. Alebo sa predsa vyberiem na nejaký seminár a prinesiem čerstvú správu o styku s Innate. Možno len preto, lebo táto naša múdrosť tela sa podieľa aj na našich stavoch zamilovanosti a blaženosti. Bez Innate by nám boli endorfíny nanič. Ak pochopíme silu Innate prestaneme mať strach, pretože budeme vedieť. Vedieť všetko, čo potrebujeme k zdravému a šťastnému život. Tak sa snažme priatelia. Cieľ je jasný.

-

Erika Vincoureková


Múdrosť na dnes

„Predtým, než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, či nie ste obkolesený blbcami."

Čítali ste už ?