Nedeľa 17. november, meniny má Klaudia

Vodenka, vodenka, voda

Keď sa vás spýtam čo pijete, nebude to náhoda. Voda hrá v týchto časoch hádam ešte významnejšiu úlohu ako doteraz. Voda úzko súvisí s magnetizmom Zeme a s planetárnym postavením Zeme vo vesmíre. Podľa mnohých vedomcov to bude práve voda a jej stav, čo bude v budúcnosti rozhodovať o našom zdravom prežití, preto by sme mali okrem chemického zloženia a iných technikou skúmateľných atribútov, venovať pozornosť aj duchovnej podstate vody. Ak si uvedomíme, že sami sme takmer celí iba z vody a že naša voda je spojená s každou vodou vo vesmíre, dáva to logiku. Dôležité momentálne je, obnoviť pôvodné energetické pole vody. Existuje neuveriteľne jednoduchý kód, ktorý prezradil na prednáške na Slovensku indiánsky starešina a medicinman Robert Stojaci Medveď. Povedať denne celej vode v sebe za všetko, čo robí - ďakujem. Nie nadarmo je v rozprávkach považované toto slovo za čarovné slovíčko. Naozaj má silu prekódovať veci na prospešné. On sám sa denne aspoň raz rozpráva s vodou.

Druhou silno stránkou týchto dní je podpora vnútornej aj vonkajšej Jednoty. Určite máte už aj vy, overené v praxi, že ak sa na niečo sústredí viac ľudí, nastane synergický efekt a účinok sa zosilňuje. Ak chceme zmeniť vibrácie a nasmerovať ich k návratu podstaty vody – vodiť, napájať, liečiť, čistiť, prinášať radosť, ...vytvorme kolektívnu energiu, ktorá zmení vibračný vzorec každej molekuly na Zemi. Pomôžme prečistiť a rozjasniť Zem. Zbaviť ju vojen a manipulácie. Čas vrcholí, neodkladajme to. Spájajme sa v záujme dobrých vecí. Na túto pomoc stačí srdce, nemusíte vynaložiť ani kopu fyzickej námahy. Zájdite niekde k vode, alebo si ju iba predstavte, či si do nej ľahnite... Skrátka, spojte sa s vodou, či už fyzicky alebo mentálne. Potom upokojte hladinu vašej mysle a nahlas vyslovte, alebo prečítajte Modlitbu k vode. Táto modlitba má veľkú silu a čoskoro zistíte, že voda vo vás, ale aj tá ktorá prúdi do vašich domovov zmení svoje vyžarovanie. Jedným z výsledkov môže byť aj lepšie naladenie k pochopeniu pravdy v nás a okolo nás. 

Modlitba za vodu

„Já, bytosť z vody stvorená, žiadam pramene z vnútra Zeme, 
ktoré nesú posvätnú energiu skutočnosti,  aby obnovili svoje toky 
a po svojich vlnách spustili vlákna energií, 
ktoré obnovia pamäť vody v každej časti zeme, 
na povrchu, pod povrchom, v nás, aj  vody viazanej k atmosfére. 
Nech sa každá časť vody rozpamätá na to, čo tvorí hlavnú zložku vody
a túto vedomosť nech nesie voda ďalej. 
Tieto prainformácie sú uložené v každej kvapke, 
teraz nastal čas, aby svoju pravú silu obnovili zas. 
Nech sa to deje v súlade s ostatnými svetmi a s matkou Zemou. 
Otváram svoje srdce a vysielam lásku vode, z ktorej som aj ja 
a ktorú milujem celou svojou bytosťou. 
A ktorej ďakujem, z celého srdca, za toto požehnanie svetu.“

 -

Ďalšou možnosťou ako sa priblížiť k vode, je hovoriť s vodou. Indiáni bežne hovoria s rastlinami, zvieratami, zemou, vodou, bleskom, vetrom, so živlami. To všetko sú ich bratia a sestry. Robili to aj naši predkovia. Dôkazov o tom je celá kopa. A mnohí to robia dodnes. Len malý príklad. Tí, ktorí sa rozprávajú so svojimi izbovými kvetmi, zistili, že sú omnoho krajšie, nechytá sa ich pleseň a nepotrebujú hnojenie. Ak sú polievané vodou, ktorú sme naprogramovali naším želaním, aby sa im darilo, čo najlepšie. Naozaj sa im darí výborne a “ rastú ako z vody“.

Iná možnosť ako sa spojiť s vodou je, spievať o vode, alebo počúvať hudbu s touto tématikou. Vrele sa dajú odporúčať piesne Žiarislava – Vodenka, vodenka..., Hradišťana – Modlitba za vodu, ale skvelé je, aj vytvoriť a spievať si vlastnú pieseň o vašom vzťahu a vďačnosti vode. Spev to sú vibrácie a ak je to precítený spev, je jasné, že tieto vibrácie majú vždy liečivý účinok. Vie to voda a vedeli to naši predkovia, preto nebolo príležitosti, pri ktorej by nespievali. Pomáhalo im to prežiť. Zrejme budeme musieť vrátiť pamäť nielen vode, ale aj pesničke v nás.

Erika Vincoureková


Múdrosť na dnes

„Keby sme sa vytrvalo a pohotovo venovali tomu málu, čo vieme urobiť, čoskoro by sme s prekvapením zistili, ako málo je toho, čo nedokážeme."

Čítali ste už ?